Medyad

TRAFİK EKİPLERİ TARSUS’A NEFES ALDIRMAYA BAŞLADI

TRAFİK EKİPLERİ TARSUS’A NEFES ALDIRMAYA BAŞLADI ANA CADDE ÜZERİNDE ARAÇLARA 15 DAKİKA İZİN, UYMAYANLARIN ARAÇLARI ÇEKİLECEK Mersin’in Tarsus İlçesinde ana güzergâhlardaki park etmiş araçlara emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri göz açtırmıyor. Tarsus Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri özellikle en işlek caddelerde sabahtan akşama kadar araçlarını park eden sürücülere uygulama başlattı. Cengiz Topel, Atatürk (bankalar) ve […]

05 Nisan 2019 - 12:23 'de eklendi ve 1164 kez görüntülendi.
TRAFİK EKİPLERİ TARSUS’A NEFES ALDIRMAYA BAŞLADI

TRAFİK EKİPLERİ TARSUS’A NEFES ALDIRMAYA BAŞLADI

ANA CADDE ÜZERİNDE ARAÇLARA 15 DAKİKA İZİN, UYMAYANLARIN ARAÇLARI ÇEKİLECEK

Mersin’in Tarsus İlçesinde ana güzergâhlardaki park etmiş araçlara emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri göz açtırmıyor.

Tarsus Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri özellikle en işlek caddelerde sabahtan akşama kadar araçlarını park eden sürücülere uygulama başlattı.

Cengiz Topel, Atatürk (bankalar) ve İsmetpaşa caddesi gibi yoğun park halindeki güzergâhlarda polis park edilmesine artık 15 DAKİKA MÜSAADE EDECEK.

Özellikle ana caddeler üzerindeki esnaflara ait olan ve sabahtan akşama kadar park eden araçlar, iki şeridin işgal edilmesine neden oluyordu.

Bu nedenle Tarsus Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri vatandaşlardan ve sürücülerden gelen şikâyetler sebebiyle park eden araçları kaldırmaya başladı.

Park yasağına uymayan araçlar çekici ile kaldırılıyor ve cazai işleme tabi tutuluyor.

Bu uygulamadan memnun olan vatandaşlar ve sürücüler, “Tarsus artık nefes almaya başladı, emniyet müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER