Medyad

Tarsus Ticaret Borsası’nda istihdam zirvesi

Tarsus Ticaret Borsası tarafından düzenlenen İstihdam Zirvesi paneline yoğun ilgi gösterildi.

13 Nisan 2018 - 15:31 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
Tarsus Ticaret Borsası’nda istihdam zirvesi

Mersin ve Tarsus İŞKUR Müdürlüğü’nün katkılarıyla Tarsus Ticaret Borsası salonunda yapılan panel etkinliğine Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya ile konuşmacılar ve Mersin Üniversitesi Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Meslek Yüksekokulu, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği yöneticileri ve temsilcileri katıldı.

Kariyer Sohbetleri paneline konuşmacı olarak katılan Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada, Carrefoursa İnsan Kaynakları Bölge Yöneticisi Pınar Özer, BNT Gıda Tarım Şirketi Müdürü Fatma Temel ve CML Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cem Bozkaya, katılımcılara uzmanlık alanlarında deneyimlerini paylaştı.

Gerçekleştirilen panelde, istihdam ve iş bulma konularına değinildi ve öğrencilerin soruları yanıtlanırken, konuşmacılar ‘Girişimcilik, yeni nesil iş arama teknikleri, mülakat, lojistik sektörü, perakende sektörü, İŞKUR hizmetleri ve İşbaşı Eğitim Programı gibi birçok konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verdi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği panelde, fuarların gençlerin gelecek kariyer hedefleri açısından önemine de değinilirken, etkinlik sonrası öğrencilerin soruları cevaplandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER