Medyad

SİYASETİN KALBİ MEDYAD’DA ATTYOR..

  SİYASETİN KALBİ MEDYAD’DA ATTYOR..   Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği Basın Merkezini ziyaret eden siyasiler, seçim boyunca dostluğun ve hoşgörünün öncelikli olduğu bir kampanya yaşanması için ortak mesaj verdiler.   CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “ülkemizde seçim süreci her ne kadar hırçın bir düzeye çekilmek istensede, CHP bu düşünceye asla […]

29 Aralık 2018 - 1:20 'de eklendi ve 1340 kez görüntülendi.
SİYASETİN KALBİ MEDYAD’DA ATTYOR..

 

SİYASETİN KALBİ MEDYAD’DA ATTYOR..

 

Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği Basın Merkezini ziyaret eden siyasiler, seçim boyunca dostluğun ve hoşgörünün öncelikli olduğu bir kampanya yaşanması için ortak mesaj verdiler.

 

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “ülkemizde seçim süreci her ne kadar hırçın bir düzeye çekilmek istensede, CHP bu düşünceye asla izin vermeyecektir, bizler Mersin Büyükşehiri ve tüm ilçeleri kazanmak için kendi adayımızla 31 Mart’a hazırız, tüm adaylara başarı diliyorum dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz, “Özelikle kampanya dönemlerinde tüm kesimlerin daha dikkatli olması ve hiçbir kargaşaya fırsat vermemesi en önemli beklenti olmalı diyen Kocamaz, Halkımız bize göreve devam etmelisin dedi bizde bu mesajı tüm kesimlerden alarak yola devam edeceğiz, Allahın dediği olur dedi.

CHP Tarsus Belediye Başkan aday adayı Haluk Bozdoğan, “işini yapan gerçek Medyanın bu süreçte tüm siyasilere yol göstermede en önemli unsur olduğunu biliyorum, bu nedenle kentin en önemli dinamiği olan medyaya üslup ve seçim sürecinde çok önemli bir görev düşüyor. Saygının hoşgörünün ve tüm düzeyli eleştirilerin yapılabileceği her habere saygım sonsuz, aday olduğumda bu saygı sürecine benimde katkı sağlayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

MHP Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, “Saygının ve sevginin ön planda tutulduğu bir anlayışla yıllardır Toroslarda bu görevi sürdürüyorum, koltuklar gelip geçicidir, önemli olan dostluklardır. Aynı düşünce ile 31 Mart’a kadar kampanyamızı sürdüreceğiz. Tüm Mersini kucaklayan bir anlayış ile çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

AK PARTİ Tarsus Belediye Başkan Aday adayı Kemal Karaoğlu, “Öncelikle Tarsusun en önemli sorunu, kentin ortak paydasında bir araya gelememek. Bu da yıllarca siyasilerin seçime giderken sanki savaşa gider gibi bir görüntü çizmeleri. Aylardır sahada çalışıyorum, her kesimden duyduğum ve talep edilen konu birlik olun mesajı. Bunun öncülüğünü kendilerine yakın gören partimle ilgili gerçekleşme talebidir. Bu amaçla verilen desteği üzerime düşen en büyük görev olarak görüyorum dedi.

DP Genel Başkan Yardımcısı Ertan Küçükay, “savaşa değil, millete hizmet hizmet götürecek bir yarışa giriyoruz. Siyasi ahlakı kendine düstur edinmiş DP ahlakını tüm siyasi partilerimizin bireylerinde de görmeyi umut ederken seviyeli kazasız belasız bir seçim diliyorum dedi.

CHP Tarsus Belediye Başkan aday adayı Ali Boltaç, “kavga ve çekişme ile Tarsusun kaybedecek zamanı yok. Uluslararasında değer görmüş ve ülkemizin en başarılı belediyelerinin de örnek aldığı ve uzun yıllar üzerinde çalıştığım projeleri Tarsusa kazandıracağım çünkü Tarsus çok geride kaldı, Tarsusu atağa geçirecek projelerimizi gören vatandaşlarımız CHP’ye acil ihtiyaç duymaktadır dedi.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER