Medyad

İYİ PARTİDE MERCAN HEYECANI

İYİ PARTİ TARSUSTA KONGREYE GİDİYOR Delegelerden oldukça ilgi gören mevcut yönetim, yeni göreve seçilerek gelmek istiyor. Mevcut İlçe Başkanı Daniyel Mercan delegeler ile bir araya gelmeye devam ediyor. MERCAN, Tarsusta partiyi en iyi yere getirmek için tüm ekibimizle ilk günkü heyecan gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.   15 Mart Pazar günü Aşiyan 1 Düğün Salonunda […]

11 Mart 2020 - 21:47 'de eklendi ve 921 kez görüntülendi.
İYİ PARTİDE MERCAN HEYECANI

İYİ PARTİ TARSUSTA KONGREYE GİDİYOR

Delegelerden oldukça ilgi gören mevcut yönetim, yeni göreve seçilerek gelmek istiyor.

Mevcut İlçe Başkanı Daniyel Mercan delegeler ile bir araya gelmeye devam ediyor.

MERCAN, Tarsusta partiyi en iyi yere getirmek için tüm ekibimizle ilk günkü heyecan gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

 

15 Mart Pazar günü Aşiyan 1 Düğün Salonunda saat 10.00’da gerçekleştirilecek olan kongreyle ilgili çalışmaların devam ettiğini ifade eden mevcut Başkan Daniyel Mercan, “İyi Parti’yi Tarsus’ta daha da büyütebilmek için yeni dönemde de başkanlık görevine talibim” dedi.

Beraberinde Mahmut Yıldızkıran, Ali Akın, Umut Karagözlü, Selahattin Giden ve Ali Atay ile birlikte delegeleri ve medyayı gezen İyi Parti İlçe Başkanı Daniyel Mercan, “Geçmişte muhtarlık görevinde bulundum. Muhtarlar Dernek Başkanlığı, İl Genel Meclis üyeliği, Encümen Üyeliğinde bulundum. 2018 Ekim ayında atandığım İyi Parti ilçe başkanlığında, partimizin büyümesi, iktidara gelebilmesi için ekip arkadaşlarımla birlikte canı gönülden çalıştık. Atanarak geldiğim bu görevime delegelerimizin oyuyla seçilerek devam etmek istiyorum.

Geçmiş yıllarda seçilerek geldiğim birçok görevde olduğu gibi, İyi Parti İlçe Başkanlığında toplumumuza faydalı hizmetler sunmak için bulunuyorum. Pazar günü delegelerimizin çoğunlunun oyuyla yolumuza emin adımlarla devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Başkan Daniyel Mercan, Delege seçimlerini en şeffaf şekilde yaptık ve 401 delegemizi belirledik. Heyecanımız var, iyi bir ekibimiz var. Parti tabanından da aldığımız güçle iktidar ateşini Tarsus’tan yakacağız, “Hedefimiz İyi Parti’yi iktidara getirmektir” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER