Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

     Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv           Tarsus Medya Listesi        Misafirlerimiz        Rss Listesi  
 

TARSUSUN BAŞKENTTEKİ GÜVENİ - MEDYAD

 
 TARSUSUN BAŞKENTTEKİ GÜVENİ

TARSUSUN BAŞKENTTEKİ GÜVENİ
 Yazı Boyutu

 Tarih : 18.08.2017 - 00:36:07 


Tarsuslular Derneği (TADER) Ankara’da çeşitli görevlerde bulunan hemşerileri ile buluşmaya başladı.


Tarsuslular Derneği (TADER) Ankara’da çeşitli görevlerde bulunan hemşerileri ile buluşmaya başladı.
 
“Hemşerilerle Sıcak Diyalog” kapsamında başlayan etkinlik Ankara’da yaşayan gerek kamu ve gerekse özel sektörde görevli olan Tarsuslular’la buluşmak, deneyim ve katkılarıyla TADER öncülüğünde Tarsus üzerinde bir sinerji oluşturmak amaçlandı.
 
“Hemşerilerle Sıcak Diyalog” gezilerimizin ilki iki büyük sivil toplum kuruluşuna oldu.
 
Türkiye Maden-İş Sendikası Genel Merkezi Teşkilat Genel Sekreteri Hemşerimiz Yasin Karatay ile Türkiye Emekliler Derneği-TÜED Genel Merkezi- Genel Mali Sekreteri Tarsuslular’ın Ankara’daki abisi Ömer Kurnaz’ı ziyaret etti. 
 
TADER Yönetimi gezilerinin devamında  Tarsuslu Hemşerimiz, TADER eski Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde büyük inşaat işlerine imza atan MEGA Mühendislik firmasının sahibi İşadamı Aykut Yıldırım’la buluştu. Sıcak bir sobet yemeğinde gerçekleşen görüşmede Ankara’daki Tarsuslular Derneği’nin yeni dönemde  faaliyetlerini kapsayacak konular tartışıldı.  Aykut Yıldırım konuşmasında TADER her zaman yanında olmayı sürdüreceğini, diğer Tarsuslu işadamlarının da TADER’e sahip çıkması gerektiğini kaydetti.
 
“Hemşerilerle Sıcak Diyalog” etkinliğinin  bir başka durağı da  İller bankası Genel Müdürlüğü oldu. İller Bankası Genel Müdürlüğü  Bankacılık Bankacılık Hizmetleri Daire Başkanı Hemşerimiz  Muhammet Göçer’di. TADER Yönetimini makamında karşılayan Göçer yapılabilecek konularda  yardımcı olmaya hazır olduğunu TADER’in faaliyelerini yakından izlediğini açıkladı.
 
Temel sohbet konusunun  Tarsus olduğu ziyaretlerde “Hemşerilerle Sıcak Diyalog”
Larda elde edilen bilgiler bir rapor haline getirilerek tüm hemşerilerimizle paylaşılacak.
TADER’in “Hemşerilerle Sıcak Diyalog” turlarının ilk etabına TADER Genel Başkanı Ali Fuat Ulay, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Doğanay, Genel Sekreter Erdal Uyan, Genel Mali Sekreter Hakan Dülkar ile Gençlik ve Öğrenci Komisyonu Başkanı Ali Atay katıldılar.
TADER Genel Başkanı Ali Fuat Ulay,” “Hemşerilerle Sıcak Diyalog” etkinliği ile deneyimleri ile Türkiye’de ses getiren hemşerilerimizle buluşup, tüzüğümüzde de yer alan Tarsus’un gelişmesi, kalkınması ve tanıtımına katkı maddesini hayata geçirmektir. İlk turunu tamamladığımız ve sürecek olan bu etkinliğimiz sonunda hazırlayacağımız raporda yer alacak konuları Tarsus ile paylaşacağız. Yine “Hemşerilerle Sıcak Diyalog” gezilerimiz Ankara’yla sınırlı kalmayacak önümüzdeki günlerde aynı kapsamdaki gezimizi Tarsus’a da taşıyacağız” şeklinde açıklama yaptı.

       

 Editör :  Medyad

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 10 Puan Verildi
 Kaynak :  Medyad

 Kategori  Güncel Haber

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 

 


 

 

         Köşe Yazıları

MEDYAD

MEDYAD ¬
BASIN KANUNU
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
 

SEÇİM ANKETİ 2014

Medyad Anket
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi
22%
BBP - Büyük Birlik Partisi
1%
BDP- Barış ve Demokrasi Partisi
2%
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
12%
DP - Demokrat Parti
1%
DSP - Demokrat Sol Parti
7%
DYP - Doğru Yol Partisi
0%
İP - İşçi Partisi
0%
LDP - Liberal Demokrat Parti
1%
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi
52%
SP - Saadet Partisi
1%
TKP - Türkiye Komünist Partisi
1%

ANKET SONUÇLARI
Ankete 775 kişi katıldı


TARSUS MEDYA LİSTESİ | BASIN KANUNU | MERKEZ BİNAMIZ | MİSAFİRLERİMİZ | Güncel Haber | Medya Haberleri | Spor Haberleri | Teknoloji Haberleri | Gizlilik Politikası

     © Copyright - 2006-2014 Çilem Haber - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.