Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

     Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv           Tarsus Medya Listesi        Misafirlerimiz        Rss Listesi  
 

TARSUSTA KÜRŞAD TÜZMEN SEVGİSİ - MEDYAD

 
 TARSUSTA KÜRŞAD TÜZMEN SEVGİSİ

TARSUSTA KÜRŞAD TÜZMEN SEVGİSİ
 Yazı Boyutu

 Tarih : 29.07.2017 - 16:26:45 


2004 yılından beri Eski Bakan ve Eski Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kürşad Tüzmen ile çalıştan Mahmut Erkeç Kürşad Tüzmen’e olan hayranlığından dolayı yeni doğan oğluna Kürşad Tüzmen adını verdi.


2004 yılından beri Eski Bakan ve Eski Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kürşad Tüzmen ile çalıştan Mahmut Erkeç Kürşad  Tüzmen’e olan hayranlığından dolayı yeni doğan oğluna Kürşad Tüzmen adını verdi.
 
 
“ OĞLUMUN İSMİNİ KÜRŞAD TÜZMEN KOYDUM”
 
Kendisinin ve ailesinin Kürşad Tüzmen desteğiyle ayakta durduğunu vurgulayan Erkeç, “2004 yılından beri Kürşad babamın desteğiyle ayakta duruyorum. O benim kalbimin atışı. 18 Temmuz’da bir erkek evladım oldu. İsmini Kürşad Tüzmen koydum. Kızımın ismi de Feriha Kürşad. Biz ailecek Kürşad babamın verdiği nefesle ve destekle ayakta duruyoruz. Allah onu başımdan eksik etmesin. Kendisine olan hayranlığım, onu bir baba gibi sahiplenişim görüşüm onunda beni oğlu gibi sevmesi bizi bugünlere getirdi. Her anımda yanımda olduğu gibi çocuklarımı kucağıma aldığımda da yanımdaydı. Ne zaman sıkışsam elleri omuzumdaydı, desteği yanımdaydı. İyi ki hayatıma girmiş, iyi ki bana destek olmuş. Yanınızdaki insanları kötü günlerinizde tanıdığınızı söylerler hep. Benim Kürşad babamı tanımamda böyle oldu işte. Sadece iyi günlerimde değil, kötü günlerimde de benimle beraberdi. Her zorluğu aşarken yanımdaydı. Çocuklarım onun torunları gibi. Kızım 3 yaşında olmasına rağmen dedesi gibi görüyor. Çocuklarıma en çok yakışacak isimin Kürşad olduğunu biliyordum. Kürşad babamı hep yanı başımızda yaşatmak için çocuklarıma bu isimi verdim. Mutluyuz” dedi. Erkeç'in arabasının üzerinde bile Kürşad Tüzmenin fotoğraflarının olması dikkat çekiyor.

Buse YEGÜL
 


 Editör :  Medyad

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Medyad

 Kategori  Güncel Haber

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 

 


 

 

         Köşe Yazıları

MEDYAD

MEDYAD ¬
BASIN KANUNU
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
 

SEÇİM ANKETİ 2014

Medyad Anket
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi
22%
BBP - Büyük Birlik Partisi
1%
BDP- Barış ve Demokrasi Partisi
2%
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
12%
DP - Demokrat Parti
1%
DSP - Demokrat Sol Parti
7%
DYP - Doğru Yol Partisi
0%
İP - İşçi Partisi
0%
LDP - Liberal Demokrat Parti
1%
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi
52%
SP - Saadet Partisi
1%
TKP - Türkiye Komünist Partisi
1%

ANKET SONUÇLARI
Ankete 775 kişi katıldı


TARSUS MEDYA LİSTESİ | BASIN KANUNU | MERKEZ BİNAMIZ | MİSAFİRLERİMİZ | Güncel Haber | Medya Haberleri | Spor Haberleri | Teknoloji Haberleri | Gizlilik Politikası

     © Copyright - 2006-2014 Çilem Haber - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.