Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

     Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv           Tarsus Medya Listesi        Misafirlerimiz        Rss Listesi  
 

GAZETECİ AİLENİN BAŞARILI EVLADI - MEDYAD

 
 GAZETECİ AİLENİN BAŞARILI EVLADI

GAZETECİ AİLENİN BAŞARILI EVLADI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 24.04.2015 - 16:41:14 


AİLEMİZDEN MUTLU BİR HABER


Cumhuriyet'in 100'üncü yılında stratejik hedeflerine ulaşacak "Lider Ülke Türkiye" vizyonu için çalışan Türkiye gençliğinin temsilcilerini buluşturan  "Genç Türkiye Zirvesi",   İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde,  "Girişimci Genç, Güçlü Türkiye" ana teması ile hayat bulurken, Çağ Üniversitesi'ni temsilen Zirveye genç Akademisyen Onur Başar Özbozkurt katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yıldız Teknik Üniversitesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığında gerçekleşen zirvede  açılış oturum konuşmasını Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç yaptı.

Zirvede, "Girişimcilik Politikaları, 21.YY Eğitim Stratejileri", "Yenilenebilir Enerji Kaynakları", "Kadın Girişimcilik ", "Uluslararası Girişimcilik", gibi konu başlıklarında ele alındı.

Zirveye Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye İhraçatçılar Meclisi Başkanı  Mehmet Büyükekşi,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Üniversite Rektörleri, ülkenin önde gelen firmalarının CEO'ları, Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Hülya Koçyiğit, Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, birçok ünlü isim ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen genç akademisyenler katıldı.

Zirveye Çağ Üniversitesi'ni temsilen katılan Onur Başar Özbozkurt da Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Enerji Bakanı Taner Yıldız  ile Türkiye'nin önde gelen firmalarının CEO'ları ile görüşmede bulundu.

Onur Başar Özbozkurt, Bakanlar ve CEO’lar ile görüşmesinde Türkiye’nin parlayan yıldızı ve yükselen değeri Çağ Üniversitesi’nin gençliğe çok büyük önem verdiğini belirterek üniversite ile ilgili bilgi verdi.

Onur Başar Özbozkurt ayrıca yazmakta olduğu doktora tezi ile ilgili olarak Bakanlar ve CEO’lar ile görüşme gerçekleştirdi. Bakanlar, akademisyen Onur Başar Özbozkurt’a yazmakta olduğu doktora tezi dolayısıyla başarılar diledi.



 Editör :  Medyad

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 35 Puan Verildi
 Kaynak :  Medyad

 Kategori  Güncel Haber

Yorum ( 1 )   

 Onur Özbozkurt

26.04.2015 22:53:27 

  Yazı

Cevapla


Bu güzel başlık ve yazı için teşekkür ediyorum.


İp Adresi Kayıtlı   

Sayfa  

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 

 


 

 

         Köşe Yazıları

MEDYAD

MEDYAD ¬
BASIN KANUNU
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
 

SEÇİM ANKETİ 2014

Medyad Anket
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi
22%
BBP - Büyük Birlik Partisi
1%
BDP- Barış ve Demokrasi Partisi
2%
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
12%
DP - Demokrat Parti
1%
DSP - Demokrat Sol Parti
7%
DYP - Doğru Yol Partisi
0%
İP - İşçi Partisi
0%
LDP - Liberal Demokrat Parti
1%
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi
52%
SP - Saadet Partisi
1%
TKP - Türkiye Komünist Partisi
1%

ANKET SONUÇLARI
Ankete 775 kişi katıldı


TARSUS MEDYA LİSTESİ | BASIN KANUNU | MERKEZ BİNAMIZ | MİSAFİRLERİMİZ | Güncel Haber | Medya Haberleri | Spor Haberleri | Teknoloji Haberleri | Gizlilik Politikası

     © Copyright - 2006-2014 Çilem Haber - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.