Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

     Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv           Tarsus Medya Listesi        Misafirlerimiz        Rss Listesi  
 

HALUK BOZDOĞAN AKGEDİK'TE - MEDYAD

 
 HALUK BOZDOĞAN AKGEDİK'TE

HALUK BOZDOĞAN AKGEDİK'TE
 Yazı Boyutu

 Tarih : 14.02.2014 - 21:45:30 


AKGEDİK KÖYÜ "BAŞKAN BOZDOĞAN" DEDİ


Dr. Haluk Bozdoğan gün içinde esnaf gezilerini sürdürürken özellikle akşam saatlerinde köy ziyaretlerinde bulunuyor. Gittiği her köyde büyük bir coşku ve sevgi ile karşılanan Dr. Bozdoğan 13.02.2014 perşembe akşamı Akgedik köyündeydi.

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan'a, CHP İlçe Teşkilatı Başkanı Ali İlk, parti yöneticileri, Kadın kolları, Belediye Başkan Aday Adayları İsmail Batmaz, Osman Homurlu ve Alptekin Eser eşlik etti.

Yıllardır sorunları çözülmeyen, işsizlik ve sosyal yoksunluk içinde yaşayan Akgedikliler halkın adayını büyük bir kalabalıkla karşıladı. Gösterilen ilgi ve sevgiden duygulanan Dr. Bozdoğan önce köy halkıyla birebir sohbet etti daha sonra Akgedikliler için çok anlamlı bir konuşma yaptı.

Dr. Bozdoğan konuşmasında; "Akgedik köyü Tarsusumuzun en sıkıntılı köylerinden. Bunu yıllardır muayenehaneme gelen hastalarımdan çok iyi biliyorum. Ve sizin yıllardır bir el, bir hizmet beklediğinizin de farkındayım. Bu kadar büyük sıkıntılarınıza rağmen gözlerinizdeki umudu görmek beni çok mutlu etti. Ama unutmayın güzel günler çok yakında. Artık köylünün hakkı rantçıya gitmeyecek. Sizler kargıdan sepet yaparak evinize ekmek götürmeye çalışırken birileri Tarsus'u yedi bitirdi. İşte seçim sonrası bu iş tersine dönecek artık hizmet size akacak. Buna söz veriyorum. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Diyorlar ki ben belediyeciliği bilmezmişim. Sizler bunca yıldır belediyeciliği yaptınız da ne oldu? İşte her şey ortada halk işsiz, halk bıkmış, halk hizmete muhtaç. Dostlarım ben hizmet etmeyi bilirim. bunca yıldır bunu doktor kimliğimle birebir yaptım. Ama şimdi kitlesel olarak hizmet için karşınızdayım.

Hasta belli; Tarsus çok hasta arkadaşlar. Teşhisi koydum. Şimdi sıra Tedaviye geldi. Biz Tarsus'u tedavi etmeye geliyoruz" dedi.

CHP İlçe Başkanı Ali İlk de yaptığı konuşmada Kocamaz'ın bozduklarını düzeltmenin öncelikleri olduğunu vurguladı.

Konuşmalar sonrası halktan gelen soruları cevaplayan Dr. Bozdoğan daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

HUZURU DR. HALUK BOZDOĞAN'DA BULDU

Konuşma sonrası annesinin kucağına verdiği minik bebekle ilgilenen Dr. Bozdoğan bebeğin annesiyle de sohbet etti. Bu sırada minik kız Dr. Haluk Bozdoğan'ın kucağında uyuya kaldı. Bebeğin uyuması üzerine annesi almak istediğinde bebeğin rahatını bozmak istemeyen Bozdoğan bir müddet daha bebeği kucağından bırakmadı. Halktan gelen "Huzuru sizde buldu başkanım" sözleri üzerine Bozdoğan da " İnanın şu anda ben de onun kadar huzur buldum" diyerek cevap verdi. Editör :  Medyad

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Medyad

 Kategori  Güncel Haber

Yorum ( 1 )   

 hasan

16.02.2014 20:36:06 

  bu dönem de chp ye yazık oldu

Cevapla


İNSANLAR BAKTI Kİ, BU DOKTOR KİMSEYE PAS VERMİYOR, KİMSE DOKTORUN UMURUNDA DEĞİL, TARSUS YIKILSA BİLE UMURUNDA DEĞİL,DOKTORUN KENDİ DÜNYASINDA YAŞAYAN 'ASOSYAL'PROBLEMLİ-SORUNLU BİR İNSAN OLDUĞU GÖRDÜ BU MİLLET, DOKTOR BU ŞEKİLDE HER GEÇEN GÜN KAN KAYBEDİYOR. DOKTORUN KENDİNE HAYRI YOK,TARSUS'A NE FAYDASI OLACAK. Bİ KERE ADAM İNSANLARLA DİYALOG KURAMIYOR. HERŞEYİ YAPMACIK. ALLAH YARDIM ETSİN BU DOKTORA, AMA CHP YE BU DÖNEMDE GERÇEKTEN YAZIK OLDU


İp Adresi Kayıtlı   

Sayfa  

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 

 


 

 

         Köşe Yazıları

MEDYAD

MEDYAD ¬
BASIN KANUNU
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
 

SEÇİM ANKETİ 2014

Medyad Anket
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi
22%
BBP - Büyük Birlik Partisi
1%
BDP- Barış ve Demokrasi Partisi
2%
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
12%
DP - Demokrat Parti
1%
DSP - Demokrat Sol Parti
7%
DYP - Doğru Yol Partisi
0%
İP - İşçi Partisi
0%
LDP - Liberal Demokrat Parti
1%
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi
52%
SP - Saadet Partisi
1%
TKP - Türkiye Komünist Partisi
1%

ANKET SONUÇLARI
Ankete 775 kişi katıldı


TARSUS MEDYA LİSTESİ | BASIN KANUNU | MERKEZ BİNAMIZ | MİSAFİRLERİMİZ | Güncel Haber | Medya Haberleri | Spor Haberleri | Teknoloji Haberleri | Gizlilik Politikası

     © Copyright - 2006-2014 Çilem Haber - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.