Medyad

GENEL BAŞKAN MENDERES DEMİR SERT KONUŞTU

TÜRK DÜNYASI GAZETECİLER FEDERASYONUNDAN SERT TEPKİ. Demir, ” Türk milleti tarih boyunca kendisine yapılan hiç bir kahpeliği ve ihaneti yapanların yanına bırakmamıştır. Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir yaptığı açıklamada Türk dünyasının tepkisini çeken İdlip’teki hain saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi. Mübarek kandil günü Türk Dünyasının ve yüce […]

29 Şubat 2020 - 9:02 'de eklendi ve 1067 kez görüntülendi.
GENEL BAŞKAN MENDERES DEMİR SERT KONUŞTU

TÜRK DÜNYASI GAZETECİLER FEDERASYONUNDAN SERT TEPKİ.
Demir, ” Türk milleti tarih boyunca kendisine yapılan hiç bir kahpeliği ve ihaneti yapanların yanına bırakmamıştır.
Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir yaptığı açıklamada Türk dünyasının tepkisini çeken İdlip’teki hain saldırı ile ilgili açıklama yaptı.
Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Mübarek kandil günü Türk Dünyasının ve yüce Devletimizin canını acıtan ve 33 Mehmetçiğimizi kalleşçe ve haince şehit eden ve yine bir o kadar Mehmetçiğimizi yaralayanlar tüm Türk Dünyasının ve Türkiye Cumhuriyeti devletimizin yüce milleti tarafından lanetle kınanmıştır.
Tüm Türk dünyası ezilmiş ve mazlum milletlere kucak açarken ve devletin şefkat kollarını uzatırken Mehmetçiklerimize yapılan bu kalleş saldırının hesabı er yada geç misli ile alınacaktır ve alınmaktadır.
Türk milletinin kadir şinas yaklaşımını suistimal eden kim varsa bu vebalin altında ezileceklerdir” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER