Medyad

BASIN VAKFI’NDA KARACA YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı, Yılmaz Karaca başkanlığındaki yönetim kurulu yeniden güven tazeledi. Tarsus bu önemli genel kurula 3 delegesi ile katıldı. Tarsus Medya Mensupları Başkanı Okan Çalışkan, yeniden seçilen Genel Başkan Yılmaz Karaca ve yönetimine başarılar dilerken, Afyonkarahisar Cemiyeti başkanı Mehmet Emin Güzbey’e ise plaket verdi. Afyonkarahisar […]

18 Nisan 2018 - 11:50 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.
BASIN VAKFI’NDA KARACA YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı, Yılmaz Karaca başkanlığındaki yönetim kurulu yeniden güven tazeledi.

Tarsus bu önemli genel kurula 3 delegesi ile katıldı.

Tarsus Medya Mensupları Başkanı Okan Çalışkan, yeniden seçilen Genel Başkan Yılmaz Karaca ve yönetimine başarılar dilerken, Afyonkarahisar Cemiyeti başkanı Mehmet Emin Güzbey’e ise plaket verdi.

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde, 14 Nisan 2018 Cumartesi günü NG Güral Termal Hotel’de gerçekleştirilen, Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurulu, aynı zamanda Geleneksel Anadolu Basın Buluşmaları’nın 5.’sine de sahne oldu.

Ülkemizin her bölgesinden 60’ya yakın gazeteciler cemiyeti başkanı ve delegelerinin katıldığı Genel Kurula tek liste ile gidilirken, Yılmaz Karaca başkanlığındaki yönetim kurulu güven tazeleyerek iki yıllığına yeniden seçildi.

Seçim sonrası yaptığı konuşmada, Genel Kurulu oluşturan Mütevelliler Heyeti’ne teşekkür eden Başkan Yılmaz Karaca, “Her zaman olduğu gibi Vakfımıza yakışan bir kongre gerçekleştirdik. Her zaman sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan Basın Vakfımız, yeni hizmet döneminde de aynı özelliğini arttırarak devam ettirecektir. Bizlere güvenerek tekrar sorumluluk veren Mütevelliler Heyeti Üyelerimize ve Genel Kurulumuza ev sahipliği yapan Mehmet Emin Güzbey Başkanımızın şahsında Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyetimize çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER