Medyad

Akdeniz’den, Briketçiler Odası’na Ziyaret

Tarsus Briketçiler, Mermerciler ve Mozaikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdal Turgut, Oda’nın hizmet kalitesini yükseltmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

13 Nisan 2018 - 15:26 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
Akdeniz’den, Briketçiler Odası’na Ziyaret

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hakan Bulut’un ziyareti sırasında çalışmaları ile ilgili olarak bilgi veren Başkan Erdal Turgut, yaptıkları ikili görüşmeler neticesinde Oda hizmet binasını kent merkezine taşıdıklarını ifade ederek, “Göreve gelir gelmez, ilk iş olarak Oda’mıza nezih bir hizmet binası kazandırabilmek için kolları sıvadık! Bu konuda bizlere destek olan Ziraat Odası Başkanı sayın Ali Ergezer’e teşekkür ediyoruz. Ziraat Odası’na ait olan Abacı işhanındaki mevcut yerimizi kapsamlı bir tadilattan geçirdik ve üyelerimize layık bir durumda kapılarını açtık” dedi.

Sekretaryasıyla ve nezih ortamıyla Tarsus Briketçiler, Mermerciler ve Mozaikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını kurumsal bir kimliğe kavuşturan Başkan Erdal Turgut, “Geçtiğimiz Ocak ayı içinde olağan kongre sürecimizi tamamladık. Rutin hizmetlerin yanı sıra esnaflarımız için faydalı olacak çalışmalara imza atmak istiyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız devam ediyor. Oda’mıza üye esnaflarımızın büyük bölümü inşaat iş kolunda vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Oda yöneticileri olarak elimizden geldiğince esnaflarımızın sıkıntılarına destek olmaya ve onların yanlarında bulunmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Diğer esnaf Oda’ları başkan ve yöneticileriyle de diyalog halinde olduklarını kaydeden Başkan Erdal Turgut, “Diğer Odalarımızın başkanlarıyla, üst kuruluşlarımızla da diyalog hainde olarak tüm esnaflarımızı ilgilendiren konularda bizde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Şu an için piyasa koşulları elbette pek iyi değil. Ama el birliği ile bu sıkıntılı süreci aşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER